WindDoor Hakkında

Misyon : Kaliteli ve zamanında iş üretmek

2007 yılında, Pvc Kapı Pencere sektöründe üretim gerçekleştirmek üzere kurulan Winddoor, kaliteli ve zamanında iş üretmeyi misyon edinmiştir. İşbirliğini ve takım çalışmasını başarının ayrılmaz bileşenleri olarak gören bizler, edindiğimiz bu misyon çerçevesinde, kendi ihtisas alanlarında üst düzey profesyonellerden oluşan kadromuzla, teknolojik gelişmeleri yakından izlemekte ve müşterilerimize en yüksek katma değeri rekabetçi fiyatlarla sunmaktayız.

Profesyonel iş yaklaşımımız; yöneticilerimizin ve çalışanlarımızın asla taviz vermediği ilke ve değerler olan insana, topluma ve çevreye saygı, dürüstlük, verimlilik ve müşteri odaklı çalışma bilincine dayanmaktadır. Bu sayede Winddoor, sektörde geçirdiği 15 yıllık bir süreç boyunca Ankara’nın sürekli gelişen ve büyüyen firmaları arasındaki yerini korumuştur. Kalite, dakiklik ve çalışanlarımızın motivasyonunun sağlanması tüm iş süreçlerimizin temelini oluşturmaktadır

Kendini sürekli geliştirmeyi ve müşteri odaklı yapılanmayı kalite politikasının mutlak temeli olarak benimseyen Winddoor, kaliteyi bir bütün olarak değerlendirmekte ve teknolojik gelişmeleri sürekli izleyerek gerekli güncellemeleri üretimine aktarmaktadır.

Alanlarında deneyimli, kalifiye ve dinamik Winddoor çalışanları, üretken ve etkin hizmetleriyle müşterilerinin beklentilerini, uluslararası kriterlere ve standartlara uygun olarak zamanında yerine getirmektedir. Yüksek kalite, taahhüde sadakat, dakiklik, ekonomik iş üretimi ve rekabetçi olma hizmet süreçlerimizin temelini oluşturmaktadır.

Son derece güçlü finansal altyapısı ve yüksek performanslı öz kaynak kullanımı ile Winddoor, gerek müşterileri gerekse iş ortakları açısından tüm inşaat projelerinde her zaman güvenilir, sağlam ve karlı bir çözüm noktası olma niteliğini taşımaktadır.

Misyonumuz

Kaynakları en verimli şekilde kullanarak toplum ihtiyaçlarını önceden görüp karşılamaya odaklanmış; üstün hizmet ve ürün kalitesiyle güçlü bir marka imajına sahip, topluma, çalışanlarına ve doğaya karşı sorumluluklarını yerine getiren, saygın,  itibarlı, insanlığın refahına ve gelişimine katkıda bulunabilen, kurumsal, sonsuz ömürlü bir kuruluş olmak.

Vizyonumuz

Değişim ve gelişime açık, güvenilir ve sürekli kendini geliştiren, araştırmacı ve yenilikçi, esnek, hızlı ve çevik yapısıyla dengeleri değiştirebilen ve kriterleri belirleyen, müşteri beklenti ve memnuniyetine önem veren, sattığı ürün ve hizmete satış sonrasında da sahip çıkarak sonuna kadar tam destek veren, devamlı ve sağlıklı büyüyerek, araştırma ve yeni projelerle rekabet gücünü sürekli geliştiren, iyi eğitilmiş, tam donanımlı, yetenekli, katılımcı ve üst düzeyde motive olmuş çalışanlara sahip; fark yaratan bir “MARKA” olmak.

https://www.winddoor.com/wp-content/uploads/2021/12/winddoor_logo.png
hakkimizda_galeri (5)
hakkimizda_galeri (9)
hakkimizda_galeri (2)
hakkimizda_galeri (3)
hakkimizda_galeri (4)
hakkimizda_galeri (6)
hakkimizda_galeri (7)
hakkimizda_galeri (8)
hakkimizda_galeri (1)
WindDoor PVC Pencere SistemleriFabrika
Pvc Kapı Pencere Üretim, Montaj Hizmetleri
İletişimNeredeyiz?
Map
SosyalWindDoor Sosyal Medya
Sosyal medyayla etkileşim, yorumlar ve paylaşımlar.
WindDoor Pvc Pencere SistemleriFabrika
Pvc Kapı Pencere Üretim, Montaj Hizmetleri.
İletişimNeredeyiz?
Map
SosyalWindDoor Sosyal Medya
Sosyal medyayla etkileşim, yorumlar ve paylaşımlar.

WindDoor PVC Pencere Sistemleri. Tüm Hakları Saklıdır.

WindDoor PVC Pencere Sistemleri. Tüm Hakları Saklıdır.

08508887806